1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Мы работаем:
Понедельник – Суббота
с 09.00 до 20.00
г. Киев
г. Ровно

Call-центр:

Стационарный(050) 143-78-31
kiyvstar(098) 729-93-61

 

Де знайти сервер Counter-Strike?

контер страйкХоч зараз ми і живемо в 21 столітті, і здавалося б, що до сьогоднішнього дня вже вийшли мислимі і не мислимі ігри. Щоб зіграти самому чи з друзями в мережі – є безліч різноманітних ігор. Та це коли ти збираєшся пограти, а от коли тобі наприклад товариш телефонує і говорить давай в щось зіграємо, а ти живеш не в центрі міста, і в тебе не такий вже і сучасний комп’ютер (що зараз дуже розповсюджене явище, кожна нова гра виходить на порядок більш вимогливою до твоєї системи (і доганяти сучасні тенденції не завжди виходить, або навіть не по кармані)). Зараз нажаль, ще не скрізь є вільний безлімітний доступ до швидкісного інтернету. І тому, сидіти шукати, що є в твого товариша, а що, є в тебе, і коли такого цікавого не виявляється – вам потрібно щось пошукати «легенького» в що можна зіграти не дуже сильно «напрягаючись».

Скільки по собі не замічав, та і по багатьом іншим, коли настає такий момент, і скільки б тобі років не було, і скільки б ти не переграв ігор, завжди вибір зупиняється – а давай рубонемось в Counter-Strike. На даний момент вже дуже багато різноманітних модів, версій, патчів, доповнень вийшло на CS. Деякі пробують новинки, деякі скільки не пробують нового -  вертаються до класики  CS 1.6.

Та до нашого часу вже багато створено таких серверів. І щоб виділитись із маси інших, потрібно «брати» не тільки свіжими та популярними плагінами, хорошим fps, гарним пінгом, та якимось цікавими модами, часто цього не вистачає, тому високою популярністю користуються моніторинги серверів, ось один із популярних https://find-cs.com/. На таких сайтах не тільки можна заявити про сервер, а і отримати хороших приріст переходів на сервер. Є маса як безкоштовних варіантів ( від написання відгуків до вашого сервера, отримання рейтинга на такому сайті), так і платні (можна замовити наприклад ТОП в загальному списку серверів КС, замовити виділення кольором, чи просто статус VIP), та про це ви я думаю самі знаєте, чи розберетесь самостійно коли зайдете наприклад на цей сайт find-cs.com.

Тому для звичайного гравця в «гру всіх поколінь» Counter Strike такі сайти досить цікаві. На них тільки провірені сервери, в яких є хороший онлайн і вони не є в чорних списках на інших ресурсах. Платні послуги які вони замовляють, говорять про те, що  їм це вигідно, і значить сервер користується популярністю у гравців. Також подивившись на відгуки про сервер, чи його рейтинг, можна також скласти своє власне враження.

Дата публикации: 18.02.2015